سیاست حفظ حریم خصوصی

توضیحات و لایه‌های مختلف حریم خصوصی بازرگانی لیراوی:

بازرگانی لیراوی با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های بازرگانی لیراوی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد،  از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و ایمیل برای اشخاص حقیقی لازم است.

یادآوری می‌شود، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

   ۱- اطلاعات درخواستی از مشتریان بازرگانی لیراوی

  1. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بازرگانی لیراوی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
  2. درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و اگر چنانچه موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بازرگانی لیراوی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی درخواست کند.

    ۲- محدودیت‌ها

  1. بازرگانی لیراوی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه و غیره، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
  2. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند درخواست، عضویت دریافت خبرنامه بازرگانی لیراوی خود را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

    ۳- نظرات و حریم خصوصی

  1. بازرگانی لیراوی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.
  2. اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، بازرگانی لیراوی می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
  3. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دالین‌کالا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به بازرگانی لیراوی اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

    ۴- حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی

  1. جهت حفظ حریم خصوصی باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
  2. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، برای حفط حریم شخصی، جلوگیری از سواستفاده و مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

 

“مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بازرگانی لیراوی را از خود سلب می‌کند.”

 

محرمانه‌ بودن اطلاعات

بازرگانی لیراوی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دالین‌‌کالا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که بازرگانی لیراوی همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بازرگانی لیراوی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بازرگانی لیراوی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

بازرگانی لیراوی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.